Előre építhető korláttal van felszerelve a még nagyobb biztonság érdekében az új EN 1004:2020 szabvány szerint.
Használata egy kézzel is lehetséges: reteszelőgombbal ellátott.
Bokaléc egysége szabadalmaztatott.
A függőleges kereteket könnyen egymásba lehet dugaszolni a műanyag vezetések révén, amiket könnyű mozgatni.
Gyorsan össze lehet szerelni: dobogói 2 méterenként vannak elhelyezve, előre építhető korláttal van ellátva.
Kerekei 125 mm átmérőjűek, önbeállók, rögzítőfékesek.
Maximális teherbírása 200 kg/m2.
Fok és szártámérője 45 mm.
Mező hossz: 1,8 m.
Mező szélesség: 0,72 m.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 45 mm |
| Fokátmérő | 45 mm |
| Állványszélesség | 0.72 m |
| Orsózható görgők | Nem |
| Dobogó szélessége | 0.6 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 5.55 m |
| Dobogó hosszúsága | 1.8 m |
| Ajtókon átgurítható | Igen |
| Állványhosszúság | 1.8 m |
| Görgőátmérő | 125 mm |
| Állvány magassága | 6.65 m |
| Munkamagasság | 7.55 m |
| Dobogó mérete | 0,6m × 1,8m |
Méretek |
|
| Súly | 142.6 kg |
| Hossz | 215 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Magasság | 130 cm |
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 7,55 m munkamagasság (6-os méret)
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR53526
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
- 1 447 576Ft
-
995 253Ft
- Nettó ár: 783 664Ft
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 7,55 m munkamagasság (6-os méret) tartozékok, alkatrészek
Zarges PaxTower 1T és S-Plus 1T csomagok (kitámasztó csomag)
A csomag az alábbiakat tartalmazza (Zöld csomag):4 db kitámasztó..
103 462Ft 150 483Ft Nettó ár: 81 466Ft
Zarges PaxTower 1T és S-Plus 1T csomagok (bokaléc csomag)
A csomag az alábbiakat tartalmazza (Barna csomag):2 db keresztirányú bokaléc2 db hosszirányú bokaléc..
23 967Ft 34 859Ft Nettó ár: 18 871Ft
Zarges PaxTower 1T és S-Plus 1T csomagok (1 m-es S-Plus kiegészítő csomag)
A csomag az alábbiakat tartalmazza (Narancssárga csomag):2 db előre építhető korlát2 db 1 méteres fü..
226 195Ft 328 996Ft Nettó ár: 178 106Ft
Zarges PaxTower 1T és S-Plus 1T csomagok (2 m-es S-Plus kiegészítő csomag)
A csomag az alábbiakat tartalmazza (Kék csomag):2 db előre építhető korlát2 db 2 méteres függőleges ..
306 587Ft 445 925Ft Nettó ár: 241 407Ft
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 2,55 m munkamagasság (alapcsomag)
Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően. ..
213 483Ft 310 507Ft Nettó ár: 168 097Ft
Címkék: zarges, paxtower, s-plus, összecsukható, gurulóállvány






