Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően.
Vezetései műanyagból készültek, melyek könnyen dugaszolhatók.
Bokaléce szabadalmaztatott: egyszerűen rögzíthető.
Kerekei 125 mm átmérőjűek, önbeállók, fékezhetők.
Szár és fokátmérője 45 mm.
Maximális teherbírása 200 kg/m2.
Mező hossz: 1,8 m.Mező szélessége: 0,72 m.
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 45 mm |
| Fokátmérő | 45 mm |
| Állványszélesség | 0.72 m |
| Orsózható görgők | Nem |
| Dobogó szélessége | 0.6 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 0.55 m |
| Dobogó hosszúsága | 1.8 m |
| Ajtókon átgurítható | Igen |
| Állványhosszúság | 1.8 m |
| Görgőátmérő | 125 mm |
| Állvány magassága | 1.65 m |
| Munkamagasság | 2.55 m |
| Dobogó mérete | 0,6m × 1,8m |
Méretek |
|
| Súly | 29.1 kg |
| Hossz | 195 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Magasság | 35 cm |
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 2,55 m munkamagasság (alapcsomag)
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR53510
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
- 310 507Ft
-
213 483Ft
- Nettó ár: 168 097Ft
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 2,55 m munkamagasság (alapcsomag) tartozékok, alkatrészek
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 2,55 m munkamagasság (1-es méret)
Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően. ..
234 659Ft 341 306Ft Nettó ár: 184 771Ft
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 3,55 m munkamagasság (2-es méret)
Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően.V..
452 686Ft 658 422Ft Nettó ár: 356 445Ft
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 4,55 m munkamagasság (3-as méret)
Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően. ..
499 755Ft 726 884Ft Nettó ár: 393 508Ft
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 5,55 m munkamagasság (4-es méret)
Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően. ..
613 694Ft 892 605Ft Nettó ár: 483 223Ft
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 6,55 m munkamagasság (5-ös méret)
Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően. ..
730 538Ft 1 062 553Ft Nettó ár: 575 227Ft
Zarges PaxTower 1T összecsukható gurulóállvány, 7,55 m munkamagasság (6-os méret)
Fél kézzel is egyszerűen felállítható az összecsukható keretnek és a reteszelőgombnak köszönhetően. ..
844 476Ft 1 228 274Ft Nettó ár: 664 942Ft
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 2,55 m munkamagasság (1-es méret)
Előre építhető korláttal van felszerelve a még nagyobb biztonság érdekében az új EN 1004:2020 szabvá..
235 799Ft 342 965Ft Nettó ár: 185 669Ft
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 3,55 m munkamagasság (2-es méret)
Előre építhető korláttal van felszerelve a még nagyobb biztonság érdekében az új EN 1004:2020 szabvá..
499 291Ft 726 209Ft Nettó ár: 393 143Ft
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 4,55 m munkamagasság (3-as méret)
Előre építhető korláttal van felszerelve a még nagyobb biztonság érdekében az új EN 1004:2020 szabvá..
531 658Ft 773 285Ft Nettó ár: 418 628Ft
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 5,55 m munkamagasság (4-es méret)
Előre építhető korláttal van felszerelve a még nagyobb biztonság érdekében az új EN 1004:2020 szabvá..
747 272Ft 1 086 892Ft Nettó ár: 588 403Ft
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 6,55 m munkamagasság (5-ös méret)
Előre építhető korláttal van felszerelve a még nagyobb biztonság érdekében az új EN 1004:2020 szabvá..
779 638Ft 1 133 968Ft Nettó ár: 613 888Ft
Zarges PaxTower S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 7,55 m munkamagasság (6-os méret)
Előre építhető korláttal van felszerelve a még nagyobb biztonság érdekében az új EN 1004:2020 szabvá..
995 253Ft 1 447 576Ft Nettó ár: 783 664Ft
Címkék: zarges, paxtower, összecsukható, gurulóállvány













