Széles járófelületén biztonságos a munkavégzés, a kétméteres dobogótávolság és az előre építhető korlát révén pedig könnyű az összeszerelés.
Munkamagasságát 3,35 méter és 13,20 méter között lehet kiépíteni.
Kerekei orsósak, 200 mm átmérőjűek (rendelésszám: 42917).
Maximális teherbírása 200 kg/m2.
Mező hossza: 1,8 m.
Mező szélessége: 1,35 m.
A megfelelő S-Plus alkatrészekkel az alap Z600-as kitámasztóval ellátott gurulóállványt is el lehet látni biztonsági felépítéssel.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 50 mm |
| Fokátmérő | 50 mm |
| Állványszélesség | 1.35 m |
| Orsózható görgők | Igen |
| Dobogó szélessége | 1.2 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 10.35 m |
| Dobogó hosszúsága | 2.5 m |
| Állványhosszúság | 2.5 m |
| Görgőátmérő | 200 mm |
| Állvány magassága | 11.6 m |
| Munkamagasság | 12.35 m |
| Dobogó mérete | 1,2m × 2,5m |
Méretek |
|
| Súly | 467.8 kg |
| Hossz | 280 cm |
| Szélesség | 150 cm |
| Magasság | 130 cm |
Zarges MultiTower S-Plus 2T gurulóállvány, 2,50 m, 12,35 m munkamagasság
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR52516
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
Zarges MultiTower S-Plus 2T gurulóállvány, 2,50 m, 12,35 m munkamagasság tartozékok, alkatrészek
Zarges függőleges keret, 1,35 m x 1,00 m
Minden olyan gurulóállványhoz biztonsággal használható, ami 1,35 m széles. Középen merevítéssel ellá..
51 896Ft 75 481Ft Nettó ár: 40 863Ft
Zarges függőleges keret, 1,35 m x 2,00 m
Minden olyan gurulóállványhoz biztonsággal használható, ami 1,35 m széles. Középen merevítéssel ellá..
83 332Ft 121 204Ft Nettó ár: 65 616Ft
Zarges előre építhető korlát 2,50 m
Az alábbi gurulóállvány típusokhoz használható: S-Plus, Compactmaster, MultitowerAlkalmazás: hosszir..
80 478Ft 117 053Ft Nettó ár: 63 368Ft
Zarges alapösszekötők kitámasztós állványokhoz 2,50 m (Z600)
Z600-as típushoz.Átmérője 48 mm, elhajlásmentes rögzítés a kuplunggal...
76 581Ft 111 386Ft Nettó ár: 60 300Ft
Zarges átlós merevítő 2,50 m Z500/Z600-hoz
A függőleges keretet lehet vele merevíteni.A kuplung színe, amivel rögzíteni lehet: kék..
20 880Ft 30 370Ft Nettó ár: 16 441Ft
Zarges járólap csappantyú nélkül 2,50 m
Segítségével stabilan végezheti munkáját a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, alumínium keret ves..
76 559Ft 111 354Ft Nettó ár: 60 283Ft
Zarges járólap csappantyúval 2,50 m
Zárószerkezettel rendelkezik, a stabil munkavégzést segíti a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, a..
88 531Ft 128 766Ft Nettó ár: 69 709Ft
Zarges hosszirányú bokaléc 2,50 m
Hosszanti oldalvédelem a munkadobogónak. Színe sárga, ZARGES feliratozású. ..
16 426Ft 23 891Ft Nettó ár: 12 934Ft
Zarges kereszt irányú bokaléc 1,35 m
Homlokoldali védelmére szolgál a járólapnak, a vasalatokat a csomag tartalmazza. Sárga színű...
14 198Ft 20 651Ft Nettó ár: 11 180Ft
Zarges háromszög kitámasztó S-Plus
S-Plus állványokhoz használható teleszkópos kitámasztó, aminek az átmérője 50 mm. Rögzítése bilinccs..
47 126Ft 68 544Ft Nettó ár: 37 107Ft
Zarges önbeálló kerék orsóval (200 mm)
200 mm átmérőjű műanyag kerék, aminek horganyott acélból készült orsója van. Külön fékező és kioldó ..
30 624Ft 44 541Ft Nettó ár: 24 113Ft
Zarges ballasztsúly téglatest alakú (10 kg)
Sárga színben vásárolható meg. Háromszög alakú kitámasztókhoz lehet használni...
41 937Ft 60 996Ft Nettó ár: 33 021Ft
Zarges Omega rugó állványokhoz
Olyan korlátkeretekhez és korlátokhoz, melyeknek 50 mm az átmérője..
1 588Ft 2 309Ft Nettó ár: 1 250Ft
Címkék: zarges, multitower, s-plus, gurulóállvány














