Kétméteres dobogótávolságának és az előre építhető korlátjának köszönhetően gyorsan és könnyen össze lehet szerelni.
Munkamagassága 3,35 méter és 13,20 méter között építhető ki.
Kerekei 200 mm átmérőjűek, orsósak (cikkszám: 42917).
Maximális teherbírása 200 kg/m2.
Mező hossza: 2,5 m.Mező szélessége: 0,75 m.
A megfelelő S-Plus alkatrészekkel az alap Z600-as kitámasztóval ellátott gurulóállványt is el lehet látni biztonsági felépítéssel.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 50 mm |
| Fokátmérő | 50 mm |
| Állványszélesség | 0.75 m |
| Orsózható görgők | Igen |
| Dobogó szélessége | 0.6 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 8.4 m |
| Dobogó hosszúsága | 2.5 m |
| Állványhosszúság | 2.5 m |
| Görgőátmérő | 200 mm |
| Állvány magassága | 9.65 m |
| Munkamagasság | 10.4 m |
| Dobogó mérete | 0,6m × 2,5m |
Méretek |
|
| Súly | 291.8 kg |
| Hossz | 280 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Magasság | 110 cm |
Zarges MultiTower S-Plus 1T gurulóállvány, 2,50 m, 10,40 m munkamagasság
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR52296
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
Zarges MultiTower S-Plus 1T gurulóállvány, 2,50 m, 10,40 m munkamagasság tartozékok, alkatrészek
Zarges függőleges keret, 0,75 m x 1,00 m
Az összes 0,75 m széles gurulóállványhoz használható, segíti a biztonságos feljutást a járófelületre..
39 416Ft 57 330Ft Nettó ár: 31 037Ft
Zarges függőleges keret, 0,75 m x 2,00 m
Az összes 0,75 m széles gurulóállványhoz használható, segíti a biztonságos feljutást a járófelületre..
60 884Ft 88 555Ft Nettó ár: 47 940Ft
Zarges előre építhető korlát 2,50 m
Az alábbi gurulóállvány típusokhoz használható: S-Plus, Compactmaster, MultitowerAlkalmazás: hosszir..
80 478Ft 117 053Ft Nettó ár: 63 368Ft
Zarges alapösszekötők kitámasztós állványokhoz 2,50 m (Z600)
Z600-as típushoz.Átmérője 48 mm, elhajlásmentes rögzítés a kuplunggal...
76 581Ft 111 386Ft Nettó ár: 60 300Ft
Zarges átlós merevítő 2,50 m Z500/Z600-hoz
A függőleges keretet lehet vele merevíteni.A kuplung színe, amivel rögzíteni lehet: kék..
20 880Ft 30 370Ft Nettó ár: 16 441Ft
Zarges járólap csappantyúval 2,50 m
Zárószerkezettel rendelkezik, a stabil munkavégzést segíti a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, a..
88 531Ft 128 766Ft Nettó ár: 69 709Ft
Zarges hosszirányú bokaléc 2,50 m
Hosszanti oldalvédelem a munkadobogónak. Színe sárga, ZARGES feliratozású. ..
16 426Ft 23 891Ft Nettó ár: 12 934Ft
Zarges kereszt irányú bokaléc 0,75 m
Homlokoldali védelmére szolgál a járólapnak, a vasalatokat a csomag tartalmazza. Sárga színű...
10 062Ft 14 635Ft Nettó ár: 7 923Ft
Zarges háromszög kitámasztó S-Plus
S-Plus állványokhoz használható teleszkópos kitámasztó, aminek az átmérője 50 mm. Rögzítése bilinccs..
47 126Ft 68 544Ft Nettó ár: 37 107Ft
Zarges önbeálló kerék orsóval (200 mm)
200 mm átmérőjű műanyag kerék, aminek horganyott acélból készült orsója van. Külön fékező és kioldó ..
30 624Ft 44 541Ft Nettó ár: 24 113Ft
Zarges ballasztsúly téglatest alakú (10 kg)
Sárga színben vásárolható meg. Háromszög alakú kitámasztókhoz lehet használni...
41 937Ft 60 996Ft Nettó ár: 33 021Ft
Zarges Omega rugó állványokhoz
Olyan korlátkeretekhez és korlátokhoz, melyeknek 50 mm az átmérője..
1 588Ft 2 309Ft Nettó ár: 1 250Ft
Címkék: zarges, multitower, s-plus, gurulóállvány












