Széles lépcsők, kényelmes fel-és lejutás, biztonságos munkavégzés bármilyen magasságban.
Munkamagassága 4,50 métertől 12,35 méterig építhető ki.
Az állványba kívülről lehetséges a belépés a széles beszállókeret révén.
Fokai nem csúsznak, 100 mm mélyek.
Kerekei alapesetben 200 mm átmérőjűek (cikkszám: 42917), amiket igény szerint kisebbre is lehet cserélni.
Teherbírása 200 kg/m2.
Mező hossza: 2,5 m.Mező szélessége: 1,35 m.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 50 mm |
| Fokátmérő | 50 mm |
| Állványszélesség | 1.35 m |
| Orsózható görgők | Igen |
| Dobogó szélessége | 1.2 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 6.4 m |
| Dobogó hosszúsága | 2.5 m |
| Állványhosszúság | 2.5 m |
| Görgőátmérő | 200 mm |
| Állvány magassága | 7.4 m |
| Munkamagasság | 8.4 m |
| Dobogó mérete | 1,2m × 2,5m |
Méretek |
|
| Súly | 300.4 kg |
| Hossz | 0 cm |
| Szélesség | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
Zarges MultiTower 2DT gurulóállvány, 2,50 m, 8,40 m munkamagasság
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR53064
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
Zarges MultiTower 2DT gurulóállvány, 2,50 m, 8,40 m munkamagasság tartozékok, alkatrészek
Zarges függőleges keret, 1,35 m x 2,00 m
Minden olyan gurulóállványhoz biztonsággal használható, ami 1,35 m széles. Középen merevítéssel ellá..
83 332Ft 121 204Ft Nettó ár: 65 616Ft
Zarges függőleges keret, 1,35 m x 2,00 m átbújóval
Lépcsős gurulóállványokhoz használható. ..
0Ft Nettó ár: 0Ft
Zarges korlát 2,50 m
Hosszirányú védelmet szolgálja a járólapon. Felrakása belülről kifelé lehetséges...
43 971Ft 63 955Ft Nettó ár: 34 623Ft
Zarges átlós merevítő 2,50 m Z500/Z600-hoz
A függőleges keretet lehet vele merevíteni.A kuplung színe, amivel rögzíteni lehet: kék..
20 880Ft 30 370Ft Nettó ár: 16 441Ft
Zarges vízszintes merevítő 2,50 m
Alkalmazás: alsó állványrész kimerevítése. Szürke a rögzítő kuplung színe...
18 406Ft 26 771Ft Nettó ár: 14 493Ft
Zarges járólap csappantyú nélkül 2,50 m
Segítségével stabilan végezheti munkáját a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, alumínium keret ves..
76 559Ft 111 354Ft Nettó ár: 60 283Ft
Zarges teljes hosszában felnyitható járólap 2,50 m
Alkalmazás: lépcsős állványok. Teljesen ki lehet nyitni a fedelét két fogónyílással...
0Ft Nettó ár: 0Ft
Zarges hosszirányú bokaléc 2,50 m
Hosszanti oldalvédelem a munkadobogónak. Színe sárga, ZARGES feliratozású. ..
16 426Ft 23 891Ft Nettó ár: 12 934Ft
Zarges kereszt irányú bokaléc 1,35 m
Homlokoldali védelmére szolgál a járólapnak, a vasalatokat a csomag tartalmazza. Sárga színű...
14 198Ft 20 651Ft Nettó ár: 11 180Ft
Zarges háromszög kitámasztó
50 mm átmérőjű alumínium csövekből készült. Az egyenletlenségeket a teleszkópos forgó lábbal lehet k..
54 566Ft 79 365Ft Nettó ár: 42 966Ft
Zarges lépcső állványokhoz 2,50 m
Lépcsős gurulóállványokhoz alkalmazható. Alumíniumból készült, a kényelmes fel és lemászást segíti.&..
0Ft Nettó ár: 0Ft
Zarges kapaszkodó korlát 2,50 m
50 mm átmérőjű csőből készült. Oldalsó védelmet segíti a lépcsőn feljutáskor...
0Ft Nettó ár: 0Ft
Zarges szögletes kapaszkodó (felső) 2,50 m
Alumínium csövekből készült, melyek 50 mm átmérőjűek. Csak a dobogó alatt lehet használni...
0Ft Nettó ár: 0Ft
Zarges önbeálló kerék orsóval (200 mm)
200 mm átmérőjű műanyag kerék, aminek horganyott acélból készült orsója van. Külön fékező és kioldó ..
30 624Ft 44 541Ft Nettó ár: 24 113Ft
Zarges ballasztsúly téglatest alakú (10 kg)
Sárga színben vásárolható meg. Háromszög alakú kitámasztókhoz lehet használni...
41 937Ft 60 996Ft Nettó ár: 33 021Ft
Zarges Omega rugó állványokhoz
Olyan korlátkeretekhez és korlátokhoz, melyeknek 50 mm az átmérője..
1 588Ft 2 309Ft Nettó ár: 1 250Ft
Zarges-kereszt korlátkeret 1 -1,35m Z500/Z600
Zarges-kereszt korlátkeret 1 -1,35m Z500/Z600..
28 991Ft 42 166Ft Nettó ár: 22 827Ft
Címkék: zarges, multitower, gurulóállvány


















