Munkamagassága 3,75 métertől 13,55 méterig építhető ki.
Összecsukható alapmodulja révén kicsi helyen elfér a tárolás és szállítás során.
Teherbírása 200 kg/m2.
Kerekei önbeállóak, orsósak.
Mező szélessége 0,85 m vagy 1,45 m.
Mező hossza 1,80 m.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 50 mm |
| Fokátmérő | 50 mm |
| Állványszélesség | 0.85 m |
| Orsózható görgők | Igen |
| Dobogó szélessége | 0.6 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 9.6 m |
| Dobogó hosszúsága | 1.8 m |
| Állványhosszúság | 1.8 m |
| Görgőátmérő | 150 mm |
| Állvány magassága | 10.85 m |
| Munkamagasság | 11.6 m |
| Dobogó mérete | 0,6m × 1,8m |
Méretek |
|
| Súly | 273.8 kg |
| Hossz | 0 cm |
| Szélesség | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
Zarges CompactMaster S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 11,60 m munkamagasság
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR53191
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
Zarges CompactMaster S-Plus 1T összecsukható gurulóállvány, 11,60 m munkamagasság tartozékok, alkatrészek
Zarges függőleges keret, 0,75 m x 1,00 m
Az összes 0,75 m széles gurulóállványhoz használható, segíti a biztonságos feljutást a járófelületre..
39 416Ft 57 330Ft Nettó ár: 31 037Ft
Zarges függőleges keret, 0,75 m x 2,00 m
Az összes 0,75 m széles gurulóállványhoz használható, segíti a biztonságos feljutást a járófelületre..
60 884Ft 88 555Ft Nettó ár: 47 940Ft
Zarges összecsukható egység 0,75 m x 1,80 m
Az összecsukható Compactmaster 1T és S-Plus 1T gurulóállvány alapegysége, aminek méretei: 1,80 m hos..
147 445Ft 214 456Ft Nettó ár: 116 099Ft
Zarges előre építhető korlát 1,80 m
Az alábbi gurulóállvány típusokhoz használható: S-Plus, Compactmaster, MultitowerAlkalmazás: hosszir..
73 615Ft 107 072Ft Nettó ár: 57 965Ft
Zarges vízszintes merevítő 1,80 m
Alkalmazás: alsó állványrész kimerevítése. Szürke a rögzítő kuplung színe...
17 261Ft 25 105Ft Nettó ár: 13 591Ft
Zarges járólap csappantyúval 1,80 m
Zárószerkezettel rendelkezik, a stabil munkavégzést segíti a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, a..
70 713Ft 102 851Ft Nettó ár: 55 680Ft
Zarges hosszirányú bokaléc 1,80 m
Hosszanti oldalvédelem a munkadobogónak. Színe sárga, ZARGES feliratozású. ..
13 642Ft 19 842Ft Nettó ár: 10 742Ft
Zarges kereszt irányú bokaléc 0,75 m
Homlokoldali védelmére szolgál a járólapnak, a vasalatokat a csomag tartalmazza. Sárga színű...
10 062Ft 14 635Ft Nettó ár: 7 923Ft
Zarges háromszög kitámasztó S-Plus
S-Plus állványokhoz használható teleszkópos kitámasztó, aminek az átmérője 50 mm. Rögzítése bilinccs..
47 126Ft 68 544Ft Nettó ár: 37 107Ft
Zarges ballasztsúly téglatest alakú (10 kg)
Sárga színben vásárolható meg. Háromszög alakú kitámasztókhoz lehet használni...
41 937Ft 60 996Ft Nettó ár: 33 021Ft
Zarges Omega rugó állványokhoz
Olyan korlátkeretekhez és korlátokhoz, melyeknek 50 mm az átmérője..
1 588Ft 2 309Ft Nettó ár: 1 250Ft
Címkék: zarges, compactmaster, s-plus, összecsukható, gurulóállvány













