Előre építhető korláttal, kétméteres dobogótávolsággal rendelkezik, ezáltal a szerelése nagyon gyors és könnyű.
Munkamagassága 3,75 métertől 13,55 méterig építhető fel, az alapmodulja összecsukható.
Tároláskor, szállításkor nem igényel sok helyet.
Maximális teherbírása 200 kg/m2.
Kerekei 150 mm átmérőjűek, orsósak, önbeállók (cikkszám: 42759).
Mezőhossz: 1,8 m.
Mező szélesség: 0,85 m vagy 1,45 m.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 50 mm |
| Fokátmérő | 50 mm |
| Állványszélesség | 1.45 m |
| Orsózható görgők | Igen |
| Dobogó szélessége | 1.2 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 4.55 m |
| Dobogó hosszúsága | 1.8 m |
| Állványhosszúság | 1.8 m |
| Görgőátmérő | 150 mm |
| Állvány magassága | 5.8 m |
| Munkamagasság | 6.55 m |
| Dobogó mérete | 1,2m × 1,8m |
Méretek |
|
| Súly | 225 kg |
| Hossz | 0 cm |
| Szélesség | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
Zarges CompactMaster S-Plus 2T gurulóállvány, 6,55 m munkamagasság
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR53241
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
Zarges CompactMaster S-Plus 2T gurulóállvány, 6,55 m munkamagasság tartozékok, alkatrészek
Zarges függőleges keret, 1,35 m x 2,00 m
Minden olyan gurulóállványhoz biztonsággal használható, ami 1,35 m széles. Középen merevítéssel ellá..
83 332Ft 121 204Ft Nettó ár: 65 616Ft
Zarges összecsukható egység 1,35 m x 1,80 m
Az összecsukható Compactmaster S-Plus 2T gurulóállvány alapegysége, aminek méretei: 1,80 m hosszú és..
181 812Ft 264 442Ft Nettó ár: 143 159Ft
Zarges előre építhető korlát 1,80 m
Az alábbi gurulóállvány típusokhoz használható: S-Plus, Compactmaster, MultitowerAlkalmazás: hosszir..
73 615Ft 107 072Ft Nettó ár: 57 965Ft
Zarges átlós merevítő 1,80 m Z500/Z600-hoz
A függőleges keretet lehet vele merevíteni.A kuplung színe, amivel rögzíteni lehet: kék..
20 323Ft 29 560Ft Nettó ár: 16 003Ft
Zarges vízszintes merevítő 1,80 m
Alkalmazás: alsó állványrész kimerevítése. Szürke a rögzítő kuplung színe...
17 261Ft 25 105Ft Nettó ár: 13 591Ft
Zarges járólap csappantyú nélkül 1,80 m
Segítségével stabilan végezheti munkáját a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, alumínium keret ves..
57 566Ft 83 728Ft Nettó ár: 45 327Ft
Zarges járólap csappantyúval 1,80 m
Zárószerkezettel rendelkezik, a stabil munkavégzést segíti a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, a..
70 713Ft 102 851Ft Nettó ár: 55 680Ft
Zarges hosszirányú bokaléc 1,80 m
Hosszanti oldalvédelem a munkadobogónak. Színe sárga, ZARGES feliratozású. ..
13 642Ft 19 842Ft Nettó ár: 10 742Ft
Zarges kereszt irányú bokaléc 1,35 m
Homlokoldali védelmére szolgál a járólapnak, a vasalatokat a csomag tartalmazza. Sárga színű...
14 198Ft 20 651Ft Nettó ár: 11 180Ft
Zarges háromszög kitámasztó S-Plus
S-Plus állványokhoz használható teleszkópos kitámasztó, aminek az átmérője 50 mm. Rögzítése bilinccs..
47 126Ft 68 544Ft Nettó ár: 37 107Ft
Zarges ballasztsúly téglatest alakú (10 kg)
Sárga színben vásárolható meg. Háromszög alakú kitámasztókhoz lehet használni...
41 937Ft 60 996Ft Nettó ár: 33 021Ft
Zarges Omega rugó állványokhoz
Olyan korlátkeretekhez és korlátokhoz, melyeknek 50 mm az átmérője..
1 588Ft 2 309Ft Nettó ár: 1 250Ft
Címkék: zarges, compactmaster, s-plus, gurulóállvány, összecsukható














