Munkamagassága 3,85 métertől 13,65 méterig építhető fel, az alapmodulja összecsukható.
Tároláskor, szállításkor nem igényel sok helyet, összecsukott mérete: 0,25 m x 0,85 m.
Maximális teherbírása 404 kg.
Kerekei 125 mm átmérőjűek, nem orsózhatók.
Mezőhossz: 1,8 m.
Mező szélesség: 1,35 m.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
| Termék neve | Termék cikkszáma | Szükséges mennyiség |
| Zarges összecsukható egység 1,35 m x 1,80 m | ZR42948 | 1 |
| Zarges járólap csappantyúval 1,80 m | ZR42931 | 1 |
| Zarges járólap csappantyú nélkül 1,80 m | ZR42932 | 1 |
| Zarges kerék csappal (125 mm) | ZR42959 | 4 |
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 50 mm |
| Fokátmérő | 50 mm |
| Állványszélesség | 1.45 m |
| Orsózható görgők | Nem |
| Dobogó szélessége | 1.2 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 0.95 m |
| Dobogó hosszúsága | 1.8 m |
| Ajtókon átgurítható | Nem |
| Állványhosszúság | 1.8 m |
| Görgőátmérő | 125 mm |
| Állvány magassága | 1.65 m |
| Munkamagasság | 2.95 m |
| Dobogó mérete | 1,2m × 1,8m |
Méretek |
|
| Súly | 52.8 kg |
| Hossz | 0 cm |
| Szélesség | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
Zarges CompactMaster S-Plus 2T gurulóállvány, 2,95 m munkamagasság
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR53400
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
- 463 151Ft
-
318 430Ft
- Nettó ár: 250 733Ft
Zarges CompactMaster S-Plus 2T gurulóállvány, 2,95 m munkamagasság tartozékok, alkatrészek
Zarges összecsukható egység 1,35 m x 1,80 m
Az összecsukható Compactmaster S-Plus 2T gurulóállvány alapegysége, aminek méretei: 1,80 m hosszú és..
181 812Ft 264 442Ft Nettó ár: 143 159Ft
Zarges járólap csappantyú nélkül 1,80 m
Segítségével stabilan végezheti munkáját a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, alumínium keret ves..
57 566Ft 83 728Ft Nettó ár: 45 327Ft
Zarges járólap csappantyúval 1,80 m
Zárószerkezettel rendelkezik, a stabil munkavégzést segíti a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, a..
70 713Ft 102 851Ft Nettó ár: 55 680Ft
Zarges kerék csappal (125 mm)
125 mm átmérőjű műanyag kerék, ami rögzítőfékkel illetve horganyzott acélból készült orsóval rendelk..
13 362Ft 19 435Ft Nettó ár: 10 522Ft
Zarges CompactMaster 2T kiegészítés (53400-hoz)
Zarges Compactmaster 2T 53400 típushoz..
76 303Ft 110 982Ft Nettó ár: 60 081Ft
Zarges ballasztsúly téglatest alakú (10 kg)
Sárga színben vásárolható meg. Háromszög alakú kitámasztókhoz lehet használni...
41 937Ft 60 996Ft Nettó ár: 33 021Ft
Zarges Omega rugó állványokhoz
Olyan korlátkeretekhez és korlátokhoz, melyeknek 50 mm az átmérője..
1 588Ft 2 309Ft Nettó ár: 1 250Ft
Címkék: zarges, compactmaster, s-plus, gurulóállvány, összecsukható








