Előre építhető korláttal, kétméteres dobogótávolsággal rendelkezik, ezáltal a szerelése nagyon gyors és könnyű.
Munkamagassága 3,75 métertől 13,55 méterig építhető fel, az alapmodulja összecsukható.
Tároláskor, szállításkor nem igényel sok helyet.
Maximális teherbírása 200 kg.
Kerekei 150 mm átmérőjűek, orsósak, önbeállók (cikkszám: 42759).
Mezőhossz: 1,8 m.
Mező szélesség: 0,85 m vagy 1,45 m.
Felépítéshez szükséges alkatrészek
Jellemzők |
|
| Szárátmérő | 50 mm |
| Fokátmérő | 50 mm |
| Állványszélesség | 1.45 m |
| Orsózható görgők | Igen |
| Dobogó szélessége | 1.2 m |
| Állványosztály | 3 (= 200 kg/m²) |
| Kuplungtípus | automata |
| Dobogómagasság | 8.4 m |
| Dobogó hosszúsága | 1.8 m |
| Állványhosszúság | 1.8 m |
| Görgőátmérő | 150 mm |
| Állvány magassága | 9.7 m |
| Munkamagasság | 10.45 m |
| Dobogó mérete | 1,2m × 1,8m |
Méretek |
|
| Súly | 345.3 kg |
| Hossz | 0 cm |
| Szélesség | 0 cm |
| Magasság | 0 cm |
Zarges CompactMaster S-Plus 2T gurulóállvány, 10,45 m munkamagasság
- Gyártó: Zarges
- Termék azonosító: ZR53281
- Készlet információ:
Külső raktáron elérhető
Ez a termék elérhető a külső raktárról. Várható kiszállítási idő 7 nap. *A feltüntetett készlet- és szállítási információk tájékoztató jellegűek! Pontos információkért kérjük keresse ügyfélszolgálatunkat!
Zarges CompactMaster S-Plus 2T gurulóállvány, 10,45 m munkamagasság tartozékok, alkatrészek
Zarges függőleges keret, 1,35 m x 2,00 m
Minden olyan gurulóállványhoz biztonsággal használható, ami 1,35 m széles. Középen merevítéssel ellá..
83 332Ft 121 204Ft Nettó ár: 65 616Ft
Zarges összecsukható egység 1,35 m x 1,80 m
Az összecsukható Compactmaster S-Plus 2T gurulóállvány alapegysége, aminek méretei: 1,80 m hosszú és..
181 812Ft 264 442Ft Nettó ár: 143 159Ft
Zarges előre építhető korlát 1,80 m
Az alábbi gurulóállvány típusokhoz használható: S-Plus, Compactmaster, MultitowerAlkalmazás: hosszir..
73 615Ft 107 072Ft Nettó ár: 57 965Ft
Zarges átlós merevítő 1,80 m Z500/Z600-hoz
A függőleges keretet lehet vele merevíteni.A kuplung színe, amivel rögzíteni lehet: kék..
20 323Ft 29 560Ft Nettó ár: 16 003Ft
Zarges járólap csappantyú nélkül 1,80 m
Segítségével stabilan végezheti munkáját a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, alumínium keret ves..
57 566Ft 83 728Ft Nettó ár: 45 327Ft
Zarges járólap csappantyúval 1,80 m
Zárószerkezettel rendelkezik, a stabil munkavégzést segíti a járófelületen. Időjárásnak ellenálló, a..
70 713Ft 102 851Ft Nettó ár: 55 680Ft
Zarges hosszirányú bokaléc 1,80 m
Hosszanti oldalvédelem a munkadobogónak. Színe sárga, ZARGES feliratozású. ..
13 642Ft 19 842Ft Nettó ár: 10 742Ft
Zarges kereszt irányú bokaléc 1,35 m
Homlokoldali védelmére szolgál a járólapnak, a vasalatokat a csomag tartalmazza. Sárga színű...
14 198Ft 20 651Ft Nettó ár: 11 180Ft
Zarges háromszög kitámasztó S-Plus
S-Plus állványokhoz használható teleszkópos kitámasztó, aminek az átmérője 50 mm. Rögzítése bilinccs..
47 126Ft 68 544Ft Nettó ár: 37 107Ft
Zarges ballasztsúly téglatest alakú (10 kg)
Sárga színben vásárolható meg. Háromszög alakú kitámasztókhoz lehet használni...
41 937Ft 60 996Ft Nettó ár: 33 021Ft
Zarges Omega rugó állványokhoz
Olyan korlátkeretekhez és korlátokhoz, melyeknek 50 mm az átmérője..
1 588Ft 2 309Ft Nettó ár: 1 250Ft
Címkék: zarges, compactmaster, s-plus, gurulóállvány, összecsukható













